150 000 €
24 €/m²
Property 65428 photo 1
Property 65428 photo 2
Property 65428 photo 3
Property 65428 photo 4
Property 65428 photo 5
Property 65428 photo 6
Property 65428 photo 7
Property 65428 photo 8
Property 65428 photo 9
Property 65428 photo 10
Property 65428 photo 11
Property 65428 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 73 χλμ

Περιγραφή

Τοποθετημένο στην άκρη του λόφου, λίγο έξω από το χωριό Κρούστας, αυτό το μοναδικό, έτοιμο προς δόμηση οικόπεδο προσφέρει ανεμπόδιστη πανοραμική θέα στον Κόλπο του Μιραμπέλλου και εντυπωσιακές ανατολές χάρη στον ανατολικό του προσανατολισμό. Με συνολική επιφάνεια 6.086,35 τ.μ. και δυνατότητα δόμησης 241,73 τ.μ., πωλείται με έγκυρη οικοδομική άδεια για κύρια κατοικία 179,09 τ.μ. και ξενώνα 50,14 τ.μ. με ιδιωτική πισίνα. Αποτελεί μια σπάνια ευκαιρία με εξασφαλισμένα δικαιώματα ανάπτυξης, ιδανική τόσο για ιδιωτική κατοικία όσο και για επενδυτική εκμετάλλευση υψηλών προδιαγραφών.

Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
130 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57161
  • Εμβαδόν 1670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50156
  • Εμβαδόν 2150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
140 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42785
  • Εμβαδόν 1247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51006
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
200 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50672
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47196
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43591
  • Εμβαδόν 4071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο