Property 65353 photo 1
Property 65353 photo 2
Property 65353 photo 3
Property 65353 photo 4
Property 65353 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται οικόπεδο στη Νέα Αλικαρνασσό – Ηράκλειο Κρήτης

Πωλείται οικόπεδο 262 τ.μ., εντός σχεδίου πόλεως, άρτιο και οικοδομήσιμο, στη Νέα Αλικαρνασσό.

Βρίσκεται σε προνομιακό σημείο, μόλις:

  • 2 χιλιόμετρα από το Αεροδρόμιο Ηρακλείου
  • 3 χιλιόμετρα από το Λιμάνι Ηρακλείου

Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για κατασκευή κατοικίας ή για επενδυτική αξιοποίηση, με άμεση πρόσβαση στο κέντρο και τις βασικές υποδομές της πόλης.

Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Προτεινόμενo Πωλείται
235 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65945
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45663
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
210 000 € 161 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42952
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
250 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38078
  • Εμβαδόν 2194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο