143 000 €
22 €/m²
Property 65150 photo 1
Property 65150 photo 2
Property 65150 photo 3
Property 65150 photo 4
Property 65150 photo 5
Property 65150 photo 6
Property 65150 photo 7
Property 65150 photo 8
Property 65150 photo 9
Property 65150 photo 10
Property 65150 photo 11
Property 65150 photo 12
Property 65150 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Προς Πώληση – Οικόπεδο 6.300 τ.μ. με Απεριόριστη Θέα – Σίσι

Μεγάλο οικόπεδο 6.300 τ.μ. προς πώληση στην όμορφη περιοχή του Σισίου, με απεριόριστη θέα σε βουνό, θάλασσα και το χωριό. Το ακίνητο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο, με δυνατότητα δόμησης έως 240 τ.μ.

🌿 Χαρακτηριστικά Οικοπέδου:

Οικόπεδο 6.300 τ.μ.

Δυνατότητα δόμησης 240 τ.μ.

Πρόσβαση σε νερό και ρεύμα

100 ρίζες ποτιστικές ελιές

Πρόσοψη 90–95 μέτρα σε αγροτικό δρόμο

🏗️ Δυνατότητες Ανάπτυξης:

Ιδανικό για ανέγερση κατοικίας ή κατοικιών

Κατάλληλο για τουριστική ή επενδυτική αξιοποίηση

🌊 Θέα & Τοποθεσία:

Απεριόριστη θέα σε θάλασσα, βουνό και το χωριό

Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63269
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
140 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42793
  • Εμβαδόν 19700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
160 000 € 465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61490
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
120 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56751
  • Εμβαδόν 3732 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
130 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59114
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
170 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50162
  • Εμβαδόν 3750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο