200 000 €
278 €/m²
Property 65098 photo 1
Property 65098 photo 2
Property 65098 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 719 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
200 000 € 510 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38572
  • Εμβαδόν 392 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
190 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39453
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39265
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
215 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62926
  • Εμβαδόν 8832 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
196 000 € 188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37041
  • Εμβαδόν 1038 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
215 000 € 268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65280
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο