590 000 €
93 €/m²
Property 65038 photo 1
Property 65038 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6300 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
735 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30343
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
650 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37517
  • Εμβαδόν 14500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
765 000 € 170 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37496
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44359
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο