299 000 €
49 €/m²
Property 64922 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 527 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6095 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
267 000 € 517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64828
  • Εμβαδόν 516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
360 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48644
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
400 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51473
  • Εμβαδόν 15165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38076
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο