74 800 €
63 €/m²
Property 64677 photo 1
Property 64677 photo 2
Property 64677 photo 3
Property 64677 photo 4
Property 64677 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 68 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1170 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65785
  • Εμβαδόν 724 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
60 000 € 576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43131
  • Εμβαδόν 104 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 49 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
80 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44724
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
63 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64281
  • Εμβαδόν 1236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57077
  • Εμβαδόν 2499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
70 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45797
  • Εμβαδόν 982 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο