Property 64659 photo 1
Property 64659 photo 2
Property 64659 photo 3
Property 64659 photo 4
Property 64659 photo 5
Property 64659 photo 6
Property 64659 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Επίπεδα: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 3100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 472 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από 4 επίπεδα. Το υπόγειο αποτελείται από Το ισόγειο αποτελείται από Ο 1ος όροφος αποτελείται από Ο 2ος όροφος αποτελείται από Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός.

------------------------------------------

Ημιτελές Κτίριο προς Πώληση – Άγιος Δημήτριος, Αθήνα (Νότια Προάστια)

Σε εξαιρετική τοποθεσία επί της Εθνικής Αντιστάσεως στον Άγιο Δημήτριο, διατίθεται προς πώληση ημιτελές κτίριο συνολικής επιφάνειας 472,22 τ.μ. σε οικόπεδο 248 τ.μ., με δυνατότητα προσθήκης δόμησης 170 τ.μ.

Το ακίνητο μπορεί να πωληθεί ολόκληρο ή με σύστημα αντιπαροχής, προσφέροντας εξαιρετική επενδυτική ευκαιρία σε περιοχή με έντονη ανοικοδόμηση και αυξανόμενη ζήτηση.

Αναλυτική Διάταξη Χώρων

  • Υπόγειο: 161,13 τ.μ. – ιδανικό για θέσεις στάθμευσης ή αποθηκευτικούς χώρους.
  • Ισόγειο: 78,49 τ.μ. – κατάλληλο για κατοικία ή επαγγελματική χρήση.
  • Α΄ Όροφος: 106,58 τ.μ.
  • Β΄ Όροφος: 103,80 τ.μ.
  • Δώμα: 22,22 τ.μ. με δυνατότητα διαμόρφωσης roof garden ή μικρού ρετιρέ.

Η οικοδομή διαθέτει άδεια για τετραώροφο κτίριο επί πιλοτής με υπόγειο, ενώ η κατασκευή έχει ολοκληρωθεί μέχρι τα μπετά του 2ου ορόφου.

Επιπλέον Πληροφορίες

  • Εμβαδόν οικοπέδου: 248 τ.μ.
  • Δυνατότητα προσθήκης δόμησης: 170 τ.μ.
  • Χρήση: Κατοικία ή επαγγελματική στέγη
  • Τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση σε Μετρό Αγίου Δημητρίου (1,5 χλμ.), Λεωφόρο Βουλιαγμένης (0,5 χλμ.), κέντρο Αθήνας (6 χλμ.) και Παραλιακή (4 χλμ.).

Ένα ακίνητο με μεγάλη προοπτική ανάπτυξης, ιδανικό για επένδυση ή ιδιοκατοίκηση, σε μία από τις πιο ανερχόμενες περιοχές των Νοτίων Προαστίων.

Πωλείται
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39077
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
299 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 36656
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
450 000 € 724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26164
  • Εμβαδόν 621 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
441 000 € 1378 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60879
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
300 000 € 1554 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35235
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
325 000 € 1805 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34874
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
330 000 € 1294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45492
  • Εμβαδόν 255 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
490 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44763
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο