853 000 €
860 €/m²
Property 64550 photo 1
Property 64550 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Υπηρεσίες

  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 991 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
1 200 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50581
  • Εμβαδόν 32687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 000 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49157
  • Εμβαδόν 29981 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1240 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
800 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38769
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
800 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32252
  • Εμβαδόν 13722 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36983
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
694 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4766
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο