160 000 €
347 €/m²
Property 6454 photo 1
Property 6454 photo 2
Property 6454 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 461 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 185 μ².

Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
160 000 € 347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6454
  • Εμβαδόν 461 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60801
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5812
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
170 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5264
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
175 000 € 79 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3765
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο