80 000 €
410 €/m²
Property 6453 photo 1
Property 6453 photo 2
Property 6453 photo 3
Property 6453 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 195 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 78 μ².

Πωλείται
70 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4174
  • Εμβαδόν 2720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20313
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
102 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40071
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
75 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20312
  • Εμβαδόν 776 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
65 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3806
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
80 000 € 410 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6453
  • Εμβαδόν 195 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
100 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3916
  • Εμβαδόν 5365 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
90 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4148
  • Εμβαδόν 4025 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο