350 000 €
221 €/m²
Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1580 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
300 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44360
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
320 000 € 477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50183
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
300 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34471
  • Εμβαδόν 5300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
430 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55851
  • Εμβαδόν 5834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο