Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 186 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 63 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 202 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 423 μ².

Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο