2 935 000 €
29 €/m²
Property 64251 photo 1
Property 64251 photo 2
Property 64251 photo 3
Property 64251 photo 4
Property 64251 photo 5
Property 64251 photo 6
Property 64251 photo 7
Property 64251 photo 8
Property 64251 photo 9
Property 64251 photo 10
Property 64251 photo 11
Property 64251 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Υπηρεσίες

  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 100000 μ² στην Κρήτη. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
4 000 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33298
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
2 600 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47235
  • Εμβαδόν 68000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38260
  • Εμβαδόν 50000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 830 000 € 148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36085
  • Εμβαδόν 19017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
3 300 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30725
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50803
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39997
  • Εμβαδόν 41865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
3 150 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22430
  • Εμβαδόν 45000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο