Πωλείται - Επιχείρηση 1500 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
8 000 000 € 5 500 000 €
3667 €/m²
Property 6415 photo 1
Property 6415 photo 2
Property 6415 photo 3
Property 6415 photo 4
Property 6415 photo 5
Property 6415 photo 6
Property 6415 photo 7
Property 6415 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 6415
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Έκταση οικοπέδου 6000 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ