300 000 €
197 €/m²
Property 64069 photo 1
Property 64069 photo 2
Property 64069 photo 3
Property 64069 photo 4
Property 64069 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,12
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1516 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 900 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
350 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60247
  • Εμβαδόν 5826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 846 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56612
  • Εμβαδόν 6350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο