150 000 €
34 €/m²
Property 64036 photo 1
Property 64036 photo 2
Property 64036 photo 3
Property 64036 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 352 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4290 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51006
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
192 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46924
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
200 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44018
  • Εμβαδόν 8923 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
160 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56709
  • Εμβαδόν 236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 338 m
Πωλείται
205 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59117
  • Εμβαδόν 2035 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
128 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42231
  • Εμβαδόν 1034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο