128 000 €
128 €/m²
Property 64004 photo 1
Property 64004 photo 2
Property 64004 photo 3
Property 64004 photo 4
Property 64004 photo 5
Property 64004 photo 6
Property 64004 photo 7
Property 64004 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1670 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 997 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
105 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64280
  • Εμβαδόν 4033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2470 m
Πωλείται
130 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57161
  • Εμβαδόν 1670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55955
  • Εμβαδόν 3215 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63268
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
120 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56751
  • Εμβαδόν 3732 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο