Πωλείται - Βίλα 347 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής Κερατέα
1 050 000 €
3026 €/m²
Property 63960 photo 1
Property 63960 photo 2
Property 63960 photo 3
Property 63960 photo 4
Property 63960 photo 5
Property 63960 photo 6
Property 63960 photo 7
Property 63960 photo 8
Property 63960 photo 9
Property 63960 photo 10
Property 63960 photo 11
Property 63960 photo 12
Property 63960 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2015
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Τύπος δαπέδου: wood/tiles/marble
  • Απόσταση από θάλασσα: 5500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Πωλείται
1 300 000 € 3714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14434
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 15
Πωλείται
1 050 000 € 3025 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63960
  • Εμβαδόν 347 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
1 550 000 € 4428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62163
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 500 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36662
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 000 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19908
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
1 200 000 € 1714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4296
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 300 000 € 3939 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12211
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
1 000 000 € 2173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29503
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 400 000 € 8000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64729
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 30753
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο