320 000 €
198 €/m²
Property 63954 photo 1
Property 63954 photo 2
Property 63954 photo 3
Property 63954 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1613 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
342 000 € 249 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52320
  • Εμβαδόν 1372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
365 000 € 251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36851
  • Εμβαδόν 1450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο