747 000 € 640 000 €
26 €/m²
Property 63904 photo 1
Property 63904 photo 2
Property 63904 photo 3
Property 63904 photo 4
Property 63904 photo 5
Property 63904 photo 6
Property 63904 photo 7
Property 63904 photo 8
Property 63904 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 24000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 5500 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Το οικόπεδο αποτελείται από τρία ξεχωριστά οικόπεδα, καθένα από τα οποία έχει δυνατότητα δόμησης 220 τ.μ. για κατοικίες, πλέον υπογείων χώρων.

Υπάρχει σε ισχύ άδεια οικοδομής για συνολικά έξι κατοικίες. Ωστόσο, εφόσον το έργο σχεδιαστεί με υποσκάφες κατασκευές, υπάρχει η δυνατότητα τροποποίησης ώστε να ανεγερθούν έως και δώδεκα κατοικίες, επιφάνειας περίπου 70 τ.μ. η καθεμία.

Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
900 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38771
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
735 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30343
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
800 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38749
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48715
  • Εμβαδόν 8300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 292 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
800 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34160
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
860 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20324
  • Εμβαδόν 13200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο