120 000 €
41 €/m²
Property 63847 photo 1
Property 63847 photo 2
Property 63847 photo 3
Property 63847 photo 4
Property 63847 photo 5
Property 63847 photo 6
Property 63847 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 740 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 64 χλμ

Περιγραφή

Πωλούνται 2 όμορα οικόπεδα, στην Αμμουδάρα κοντά στον Άγιο Νικόλαο, πολύ κοντά στην πόλη και σε οργανωμένες παραλίες. Τα οικόπεδα βρίσκονται στην κορυφή ενός λόφου με ανεμπόδιστη θέα στη θάλασσα και τα βουνά. Υπάρχει πρόσβαση από τσιμεντένιο δρόμο, ενώ υπάρχει ηλεκτρικό ρεύμα και νερό.

-Κάθε οικόπεδο Α & Β είναι 2.922τ.μ. και έχει δικαίωμα οικοδόμησης κατοικίας 120τ.μ. + υπόγειο

Η τιμή κάθε οικοπέδου είναι 120.000€

ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ:

-4 λεπτά με το αυτοκίνητο από την πλησιέστερη παραλία

-13 λεπτά με το αυτοκίνητο από το κέντρο της πόλης

-60 λεπτά με το αυτοκίνητο από το αεροδρόμιο του Ηρακλείου

Πωλείται
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50255
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
102 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48429
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41628
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
100 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41762
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63268
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο