Πωλείται - Μεζονέτα 250 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Ελάνη
500 000 €
2000 €/m²
Property 6376 photo 1
Property 6376 photo 2
Property 6376 photo 3
Property 6376 photo 4
Property 6376 photo 5
Property 6376 photo 6
Property 6376 photo 7
Property 6376 photo 8
Property 6376 photo 9
Property 6376 photo 10
Property 6376 photo 11
Property 6376 photo 12
Property 6376 photo 13
Property 6376 photo 14
Property 6376 photo 15
Property 6376 photo 16
Property 6376 photo 17
Property 6376 photo 18
Property 6376 photo 19
Property 6376 photo 20
Property 6376 photo 21
Property 6376 photo 22
Property 6376 photo 23
Property 6376 photo 24
Property 6376 photo 25
Property 6376 photo 26
Property 6376 photo 27
Property 6376 photo 28
Property 6376 photo 29
Property 6376 photo 30
Property 6376 photo 31
Property 6376 photo 32
Property 6376 photo 33
Property 6376 photo 34
Property 6376 photo 35
Property 6376 photo 36
Property 6376 photo 37
Property 6376 photo 38
Property 6376 photo 39
Property 6376 photo 40
Property 6376 photo 41
Property 6376 photo 42
Property 6376 photo 43
  • κωδικος αντικειμενου 6376
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1500 m²
  • Περιοχή Κασσάνδρα
  • Τοποθεσία Ελάνη (Κασσάνδρα) | Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Παραλία: песчаный пляж
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 250 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC, μία αποθήκη, ένα χώρο αναψυχής. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Η μεζονέτα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
500 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32105
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
470 000 € 3133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11589
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
410 000 € 3416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58337
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48808
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
430 000 € 5733 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59113
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
560 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56638
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 3416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7638
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
450 000 € 2727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45168
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
470 000 € 2937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40243
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
430 000 € 2687 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62538
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο