320 000 €
122 €/m²
Property 63746 photo 1
Property 63746 photo 2
Property 63746 photo 3
Property 63746 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1280 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 57 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2610 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
360 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41187
  • Εμβαδόν 14565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
278 000 € 351 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50170
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52126
  • Εμβαδόν 6161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο