640 000 €
74 €/m²
Property 63745 photo 1
Property 63745 photo 2
Property 63745 photo 3
Property 63745 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 8608 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 258 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
587 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44257
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
612 000 € 306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38961
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο