800 000 €
59 €/m²
Property 63744 photo 1
Property 63744 photo 2
Property 63744 photo 3
Property 63744 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13439 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 258 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
800 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38749
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
860 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47506
  • Εμβαδόν 21000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
750 000 € 375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38096
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
700 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40404
  • Εμβαδόν 8926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 470 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο