1 800 000 €
85 €/m²
Property 63741 photo 1
Property 63741 photo 2
Property 63741 photo 3
Property 63741 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 21096 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 4139 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
2 600 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47235
  • Εμβαδόν 68000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 505 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45441
  • Εμβαδόν 1854 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 140 m
Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 500 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46043
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο