Πωλείται - Μεζονέτα 110 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Άφυτος
330 000 €
3000 €/m²
Property 63641 photo 1
Property 63641 photo 2
Property 63641 photo 3
Property 63641 photo 4
Property 63641 photo 5
Property 63641 photo 6
Property 63641 photo 7
Property 63641 photo 8
Property 63641 photo 9
Property 63641 photo 10
Property 63641 photo 11
Property 63641 photo 12
Property 63641 photo 13
Property 63641 photo 14
Property 63641 photo 15
Property 63641 photo 16
Property 63641 photo 17
Property 63641 photo 18
Property 63641 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2004
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 73 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 110 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, γκαζόν, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία