Κατόπιν ζήτησης
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3350 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 2010 μ².

Πωλείται οικόπεδο 3.350 τ.μ. – Μόλις 250 μέτρα από τη θάλασσα

Διατίθεται προς πώληση οικόπεδο επιφάνειας 3.350 τετραγωνικών μέτρων, σε εξαιρετική τοποθεσία, μόλις 250 μέτρα από τη θάλασσα. Η θέση του το καθιστά ιδανικό τόσο για ιδιωτική κατοικία όσο και για επενδυτική αξιοποίηση.

Πολεοδομικά χαρακτηριστικά:

* Συντελεστής δόμησης: 0,6

* Συντελεστής κάλυψης: 40%

* Μέγιστο ύψος: 7,5 μέτρα

* Δυνατότητα δόμησης: έως 2.010 τ.μ.

Το οικόπεδο είναι κατάλληλο για την κατασκευή κατοικιών, τουριστικών καταλυμάτων ή επαγγελματικών εγκαταστάσεων. Βρίσκεται σε αναπτυσσόμενη περιοχή με εύκολη πρόσβαση και εγγύτητα σε βασικές υποδομές.

Προσφέρεται επίσης και για αντιπαροχή, με ευνοϊκούς όρους συνεργασίας.

Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
700 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22193
  • Εμβαδόν 30000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
160 000 € 347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6454
  • Εμβαδόν 461 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
500 000 € 609 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60800
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42823
  • Εμβαδόν 2570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
340 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4224
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
45 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43172
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο