150 000 €
342 €/m²
Property 63564 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 438 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 192 μ².

Πωλείται οικόπεδο στον Ποτό Θάσου – Ιδανική τοποθεσία κοντά στη θάλασσα

Διατίθεται προς πώληση άρτιο και οικοδομήσιμο οικόπεδο εντός οικισμού, στον δημοφιλή παραθαλάσσιο προορισμό του Ποτού, στη Θάσο.

Το ακίνητο απέχει μόλις 300 μέτρα από την παραλία και 150 μέτρα από το κέντρο του χωριού, προσφέροντας άμεση πρόσβαση τόσο στη θάλασσα όσο και σε καταστήματα, εστιατόρια και λοιπές ανέσεις της περιοχής.

Χαρακτηριστικά οικοπέδου:

* Εντός οικισμού

* Συντελεστής δόμησης: 0,4

* Συντελεστής κάλυψης: 60%

* Άρτιο και οικοδομήσιμο

Ιδανική επιλογή για κατοικία ή τουριστική επένδυση, σε μία από τις πιο προνομιακές περιοχές του νησιού.

Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
195 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63662
  • Εμβαδόν 985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
200 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60801
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
200 000 € 487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59543
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
150 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3805
  • Εμβαδόν 9200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
160 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60809
  • Εμβαδόν 1327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
218 000 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58350
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5812
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο