Property 63489 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 27 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 600 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης.

---------------------------------------------

Αμφιθεατρικό οικόπεδο 600 τ.μ. με απρόσκοπτη θέα – Σαρωνίδα, Πανόραμα

Στην περιζήτητη περιοχή του Πανοράματος Σαρωνίδας, προσφέρεται προς πώληση ένα εξαιρετικό αμφιθεατρικό οικόπεδο 600 τ.μ., εντός οικιστικής ζώνης. Το ακίνητο διαθέτει Συντελεστή Δόμησης 0,2 και Συντελεστή Κάλυψης 25%, προσφέροντας τη δυνατότητα ανέγερσης κατοικίας έως περίπου 120 τ.μ..

Η προνομιακή του θέση εξασφαλίζει πανοραμική θέα στη θάλασσα και τον ορίζοντα, ενώ η φυσική κλίση ενισχύει την ιδιωτικότητα και προσφέρει ευελιξία στον αρχιτεκτονικό σχεδιασμό. Ιδανικό για μόνιμη ή εξοχική κατοικία υψηλής αισθητικής.

Αποστάσεις:

  • Θάλασσα: 2,5 χλμ
  • Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος: 23 χλμ
  • Κέντρο Αθήνας: 36 χλμ

Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
300 000 € 296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21330
  • Εμβαδόν 1012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
400 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32656
  • Εμβαδόν 2305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5000
  • Εμβαδόν 504 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο