139 000 €
139 €/m²
Property 63268 photo 1
Property 63268 photo 2
Property 63268 photo 3
Property 63268 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 121 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41186
  • Εμβαδόν 4166 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
120 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50410
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
200 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50156
  • Εμβαδόν 2150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
189 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65882
  • Εμβαδόν 456 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46788
  • Εμβαδόν 1451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
160 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65747
  • Εμβαδόν 51985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 23000 m
Πωλείται
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41955
  • Εμβαδόν 4519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο