Πωλείται - Διαμέρισμα 80 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
139 000 €
1738 €/m²
Property 63219 photo 1
Property 63219 photo 2
Property 63219 photo 3
Property 63219 photo 4
Property 63219 photo 5
Property 63219 photo 6
Property 63219 photo 7
Property 63219 photo 8
Property 63219 photo 9
Property 63219 photo 10
Property 63219 photo 11
Property 63219 photo 12

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 80 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία