Πωλείται - Γη 70000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι Ροδιά
299 000 €
4 €/m²
Property 63201 photo 1
Property 63201 photo 2
Property 63201 photo 3
Property 63201 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 19 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Προς το παρόν δεν υπάρχει δυνατότητα δόμησης. Ωστόσο, το ακίνητο προσφέρει τη δυνατότητα τοποθέτησης ανεμογεννητριών, γεγονός που το καθιστά ιδανική επιλογή για επενδυτικές ενεργειακές χρήσεις.

Πωλείται
320 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63746
  • Εμβαδόν 2610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1280 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
267 000 € 356 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50514
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38076
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38520
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
374 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59642
  • Εμβαδόν 9039 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο