320 000 €
68 €/m²
Property 63110 photo 1
Property 63110 photo 2
Property 63110 photo 3
Property 63110 photo 4
Property 63110 photo 5
Property 63110 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 670 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4653 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 197 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36802
  • Εμβαδόν 13247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56387
  • Εμβαδόν 10884 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 284 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
426 500 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36778
  • Εμβαδόν 12588 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
330 000 € 202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54425
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
360 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41187
  • Εμβαδόν 14565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο