650 000 € 475 000 €
28 €/m²
Property 63073 photo 1
Property 63073 photo 2
Property 63073 photo 3
Property 63073 photo 4
Property 63073 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 40 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5,4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43,4 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται οικόπεδο 16.658,47 τ.μ. στην περιοχή Σισσών, Κρήτη

• Το οικόπεδο βρίσκεται εκτός σχεδίου, εκτός οικισμού Σισσών, εκτός Ζώνης Οικιστικού Ελέγχου (Ζ.Ο.Ε.) και εκτός προστατευόμενης περιοχής Natura.

• Ανήκει στη δημοτική ενότητα Γεροποτάμου, δήμο Μυλοποτάμου, νομό Ρεθύμνης, Κρήτη.

• Το οικόπεδο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο, κατόπιν της σύμφωνης γνώμης των αρμόδιων υπηρεσιών: Υπηρεσία Δόμησης Περιφέρειας Μυλοποτάμου, Αρχαιολογίας, Δασών, Διεύθυνση Γεωργίας, καθώς και μετά τον καθορισμό γραμμής αιγιαλού και παραλίας.

Αποστάσεις:

  • Απόσταση από τη θάλασσα: 40 μέτρα
  • Απόσταση από πόλη/χωριό: 5,4 χλμ
  • Απόσταση από αεροδρόμιο: 43,4 χλμ
  • Απόσταση από λιμάνι: 43,1 χλμ

Πολεοδομικά χαρακτηριστικά:

• Ποσοστό κάλυψης: 10%

• Δόμηση για γεωτεμάχια άνω των 8.000 τ.μ.:

- Για τα πρώτα 8.000 τ.μ. επιτρέπονται έως 258 τ.μ. δόμησης

- Για το υπόλοιπο εμβαδόν, το μέγιστο δόμησης υπολογίζεται ως το γινόμενο του υπολοίπου εμβαδού επί συντελεστή 0,009, με συνολικό μέγιστο όριο τα 360 τ.μ.

• Πλάγιες αποστάσεις κτιρίου:

- Τουλάχιστον 15 μέτρα από τα όρια του γεωτεμαχίου

- Τουλάχιστον 10 μέτρα από τα όρια δασικού χώρου

• Ελάχιστη απόσταση από δημοτικό δίκτυο: 15 μέτρα

• Αριθμός ορόφων: 2

• Μέγιστο ύψος κτιρίου:

- 7,5 μέτρα για διώροφο κτίριο

- 4 μέτρα για μονοόροφο με ύψος στέγης 1,2 μέτρα

Πωλείται
853 000 € 725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63066
  • Εμβαδόν 1175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
566 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32415
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
695 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57192
  • Εμβαδόν 3518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
853 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64550
  • Εμβαδόν 991 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
750 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59199
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο