103 000 € 92 000 €
284 €/m²
Property 63071 photo 1
Property 63071 photo 2
Property 63071 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 323 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 94 μ².

Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50127
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11600 m
Πωλείται
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54416
  • Εμβαδόν 1658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
120 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57918
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
85 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44366
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
150 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65125
  • Εμβαδόν 2710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο