Πωλείται - Γη 100000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Ίτανος
2 026 000 €
20 €/m²
Property 63036 photo 1
Property 63036 photo 2
Property 63036 photo 3
Property 63036 photo 4
Property 63036 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 100000 μ² στην Κρήτη. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
2 670 000 € 494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41749
  • Εμβαδόν 5400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 370 m
Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
3 000 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33304
  • Εμβαδόν 40000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
2 935 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64251
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 953 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64250
  • Εμβαδόν 96000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο