54 000 €
39 €/m²
Property 63023 photo 1
Property 63023 photo 2

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1373 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 500 μ².

Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37931
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
44 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65912
  • Εμβαδόν 1255 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
68 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52386
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
70 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42791
  • Εμβαδόν 10226 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
65 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18508
  • Εμβαδόν 980 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
50 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65413
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
64 000 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29556
  • Εμβαδόν 489 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο