215 000 €
24 €/m²
Property 62926 photo 1
Property 62926 photo 2
Property 62926 photo 3
Property 62926 photo 4
Property 62926 photo 5
Property 62926 photo 6
Property 62926 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 8832 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 413 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
200 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46846
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
200 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51207
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
230 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41967
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39770
  • Εμβαδόν 3455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46788
  • Εμβαδόν 1451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο