Property 62906 photo 1
Property 62906 photo 2
Property 62906 photo 3
Property 62906 photo 4
Property 62906 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 480 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 768 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 460 μ².

Το οικοπεδο βρισκεται στη περιοχη Αναβυσσος

Πωλείται
460 000 € 707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56993
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16800 m
Πωλείται
400 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32656
  • Εμβαδόν 2305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
600 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35500
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
535 000 € 652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34164
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
460 000 € 1602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48674
  • Εμβαδόν 287 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
400 000 € 1052 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11174
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο