160 000 €
65 €/m²
Property 62877 photo 1
Property 62877 photo 2
Property 62877 photo 3
Property 62877 photo 4
Property 62877 photo 5
Property 62877 photo 6
Property 62877 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 66 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2454 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45892
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52232
  • Εμβαδόν 3592 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57292
  • Εμβαδόν 4110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
214 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50338
  • Εμβαδόν 4423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο