340 000 €
41 €/m²
Property 62863 photo 1
Property 62863 photo 2
Property 62863 photo 3
Property 62863 photo 4
Property 62863 photo 5
Property 62863 photo 6
Property 62863 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3,6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21,4 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8146 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
342 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62759
  • Εμβαδόν 15570 m²
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
500 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44016
  • Εμβαδόν 19280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
278 000 € 351 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50170
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
320 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59200
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
349 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65412
  • Εμβαδόν 5960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
290 000 € 207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65314
  • Εμβαδόν 1395 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 72 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο