342 000 €
21 €/m²
Property 62759 photo 1
Property 62759 photo 2

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 15570 μ² στην Κρήτη. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52126
  • Εμβαδόν 6161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56387
  • Εμβαδόν 10884 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 284 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38798
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο