Property 62716 photo 1
Property 62716 photo 2
Property 62716 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 13800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 875 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 430 μ².

Οικόπεδο 875 τ.μ. – Νέα Ερυθραία (Καστρίτσα)

Στην καρδιά της Νέας Ερυθραίας, στην περιοχή Καστρίτσα, διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό οικόπεδο 875 τ.μ., ιδανικό για κατοικία υψηλών προδιαγραφών.

📌 Βασικά χαρακτηριστικά:

Εντός σχεδίου πόλεως – εξασφαλίζει άμεση δόμηση

Οικοδομήσιμο & άρτιο, κατάλληλο για ανέγερση κατοικίας

Επίπεδο έδαφος, διευκολύνει την κατασκευή

Περιφραγμένο, προσφέρει ασφάλεια και ιδιωτικότητα

Οικιστική ζώνη, ιδανικό για οικογένειες ή επένδυση

Πρόσφατο τοπογραφικό διαθέσιμο

Η προνομιακή τοποθεσία του προσφέρει εύκολη πρόσβαση σε κεντρικές οδικές αρτηρίες, σχολεία, καταστήματα και χώρους αναψυχής, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για ιδιοκατοίκηση ή επένδυση.

Μια σπάνια ευκαιρία σε μία από τις πιο αριστοκρατικές και ήσυχες περιοχές των βορείων προαστίων! Επικοινωνήστε για περισσότερες πληροφορίες.

Πωλείται
1 350 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56266
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 180 000 € 1815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62700
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14500 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
960 000 € 1097 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62716
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13800 m
Αποκλειστικός Πωλείται
1 300 000 € 3403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62859
  • Εμβαδόν 382 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 300 000 € 1857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9756
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
890 000 € 1718 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64605
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο