Property 62700 photo 1
Property 62700 photo 2
Property 62700 photo 3
Property 62700 photo 4
Property 62700 photo 5
Property 62700 photo 6
Property 62700 photo 7
Property 62700 photo 8
Property 62700 photo 9
Property 62700 photo 10
Property 62700 photo 11
Property 62700 photo 12
Property 62700 photo 13
Property 62700 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,54
  • Απόσταση από θάλασσα: 14500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 27 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 650 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 350 μ².

📍 Οικόπεδο 650 τ.μ. στην Κηφισιά – Ιδανική Επενδυτική Ευκαιρία

📌 Τοποθεσία: Κέντρο Κηφισιάς, άνωθεν Λεωφόρου Κηφισίας

📐 Εμβαδόν: 650 τ.μ.

🏗 Συντελεστής Δόμησης: 0.54 | Συντελεστής Κάλυψης: 40%

🚪 Πρόσοψη: 16 μέτρα | Αριθμός όψεων: 2

🏡 Υφιστάμενες Κατασκευές: Δύο παλαιά κτίσματα 120 τ.μ. και 90 τ.μ.

🏡 Ζώνη: Οικιστική | Σχέδιο Πόλης: Εντός σχεδίου

📅 Διαθεσιμότητα: Ελεύθερο από 10/03/2025

🔹 Βρίσκεται σε έναν ήσυχο δρόμο, περιτριγυρισμένο από διατηρητέα αρχοντικά, αποπνέοντας ατμόσφαιρα παλιάς αθηναϊκής αίγλης.

🔹 Άμεση πρόσβαση στη Λεωφόρο Κηφισίας και πολύ κοντά στην αγορά της Κηφισιάς, με καταστήματα, εστιατόρια και υπηρεσίες.

🔹 Ιδανικό για κατοικία υψηλών προδιαγραφών ή επενδυτική αξιοποίηση.

Πωλείται
1 450 000 € 2566 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63652
  • Εμβαδόν 565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 350 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56266
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41133
  • Εμβαδόν 1104 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6226
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9756
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Αποκλειστικός Πωλείται
1 300 000 € 3403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62859
  • Εμβαδόν 382 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
1 150 000 € 1051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33226
  • Εμβαδόν 1094 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
1 720 000 € 4066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65923
  • Εμβαδόν 423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 250 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18057
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο