Property 62503 photo 1
Property 62503 photo 2
Property 62503 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,2

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 410 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 492 μ².

Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
473 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32511
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
600 000 € 253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44494
  • Εμβαδόν 2363 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
620 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42251
  • Εμβαδόν 16903 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44359
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
450 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42919
  • Εμβαδόν 12520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
640 000 € 89 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63552
  • Εμβαδόν 7142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο