1 500 000 €
10 €/m²
Property 62446 photo 1
Property 62446 photo 2
Property 62446 photo 3
Property 62446 photo 4
Property 62446 photo 5
Property 62446 photo 6
Property 62446 photo 7
Property 62446 photo 8
Property 62446 photo 9
Property 62446 photo 10
Property 62446 photo 11
Property 62446 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 150000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52388
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 500 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10632
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m
Πωλείται
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16555
  • Εμβαδόν 17934 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 450 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32273
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο