450 000 €
449 €/m²
Property 62407 photo 1
Property 62407 photo 2
Property 62407 photo 3
Property 62407 photo 4
Property 62407 photo 5
Property 62407 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 92 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1002 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
500 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50157
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
400 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51473
  • Εμβαδόν 15165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
500 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44016
  • Εμβαδόν 19280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
397 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38909
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
374 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50665
  • Εμβαδόν 11228 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 731 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
520 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30769
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
477 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32758
  • Εμβαδόν 955 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο