900 000 € 750 000 €
1163 €/m²
Property 62391 photo 1
Property 62391 photo 2
Property 62391 photo 3
Property 62391 photo 4
Property 62391 photo 5
Property 62391 photo 6
Property 62391 photo 7
Property 62391 photo 8
Property 62391 photo 9
Property 62391 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1997
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 8498 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 645 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Το κτίριο βρισκεται στην περιοχη Περιστέρι

Υπόγειο 173 τ. μ

Ισόγειο 173 τ. μ

Ημιώροφος 59 τ.μ.

1ος όροφος 120 τ.μ.

2ος όροφος 120 τ.μ.

Δεξιά του κτιρίου υπάρχει κλειστός χώρος στάθμευσης ή αποθήκευσης υλικών που επικοινωνεί με το υπόγειο με μεταλλική πόρτα και γερανογέφυρα για μεταφορά υλικών προς το υπόγειο

Υπάρχει χώρος στάθμευσης και μπροστά στο κτίριο 70 τ.μ.

1ος και 2ος όροφος έχουν κατασκευαστεί με προδιαγραφές και αναμονές για κατοικίες αλλά χρησιμοποιούταν για γραφεία

Τοποθεσία